One-on-One Tutoring Available upon request | Learn More

Collection: Upper School

84 products
  • Biology
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English Enrichment for 7th Grade
    Regular price
    $1,000.00
    Sale price
    $1,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spanish 4
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clinical Neuroscience Honors
    Regular price
    $1,100.00
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Physics Honors
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Biology Honors
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 1
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for 6th Grade
    Regular price
    $1,000.00
    Sale price
    $1,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Middle School Speech and Debate
    Regular price
    $1,000.00
    Sale price
    $1,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Math Enrichment for 7th Grade
    Regular price
    from $1,000.00
    Sale price
    from $1,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English Enrichment for 8th Grade
    Regular price
    $1,000.00
    Sale price
    $1,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English Enrichment for 6th Grade
    Regular price
    from $1,000.00
    Sale price
    from $1,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Piano
    Regular price
    $1,100.00
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spanish 3
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Speech & Debate (Introduction)
    Regular price
    $1,100.00
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • World Geography
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Piano
    Regular price
    from $1,000.00
    Sale price
    from $1,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for 8th Grade
    Regular price
    from $1,000.00
    Sale price
    from $1,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Middle School Guitar (Beginning)
    Regular price
    $1,100.00
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fashion Design
    Regular price
    $1,100.00
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ESOL (English For Speakers of Other Languages) Level 1
    Regular price
    from $1,300.00
    Sale price
    from $1,300.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spanish 2
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chemistry
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Public Speaking
    Regular price
    $1,100.00
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Applied Psychology Honors
    Regular price
    $1,100.00
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Economics Honors
    Regular price
    $1,100.00
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • American Government
    Regular price
    $1,100.00
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • World History
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • World History Honors
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • World Geography Honors
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 3
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 2
    Regular price
    from $1,100.00
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out