One-on-One Tutoring | Learn More

Collection: In Person Lower School Classes Palm Beach Campus

27 products
  • Early Elementary Reinforcement for Pre-K3 or Pre-K4
    Regular price
    $1,050.00
    Sale price
    $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Early Elementary Enrichment for Pre-K3 or Pre-K4 (ALL DAY- IN PERSON ONLY)
    Regular price
    from $1,980.00
    Sale price
    from $1,980.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Early Elementary Enrichment for Pre-K3 or Pre-K4
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for Kindergarten
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Early Enrichment Prepping For Kindergarten (ALL DAY - IN PERSON)
    Regular price
    from $1,980.00
    Sale price
    from $1,980.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Early Enrichment Prepping For Kindergarten
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for First Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flourishing in First Grade (ALL DAY - IN PERSON)
    Regular price
    from $1,980.00
    Sale price
    from $1,980.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flourishing in First Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills For Second Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soaring into Second Grade (ALL DAY - IN PERSON)
    Regular price
    from $1,980.00
    Sale price
    from $1,980.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soaring into Second Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for Third Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thriving in Third Grade (ALL DAY - IN PERSON)
    Regular price
    from $1,980.00
    Sale price
    from $1,980.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thriving in Third Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for Fourth Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flourishing in Fourth Grade (ALL DAY - IN PERSON)
    Regular price
    from $1,980.00
    Sale price
    from $1,980.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flourishing in Fourth Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for Fifth Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flying into Fifth Grade (ALL DAY - IN PERSON)
    Regular price
    from $1,980.00
    Sale price
    from $1,980.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flying into Fifth Grade
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Elementary ESOL - Grades: 3 - 5
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Math Squared - Grades: 3 - 5
    Regular price
    $1,050.00
    Sale price
    $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reading & Writing Workshop - Grades: 3 - 5
    Regular price
    from $1,050.00
    Sale price
    from $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Elementary Speech & Debate - Grades: 4 & 5
    Regular price
    $1,050.00
    Sale price
    $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Piano
    Regular price
    $1,050.00
    Sale price
    $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chess by the National Scholastic Chess Foundation
    Regular price
    $1,050.00
    Sale price
    $1,050.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out